Крема за потполнување и волумен (Римполпанте)

Специјална формула за подигање на тонусот и истакнување на контурите на лицето. Спречува знаци на стареење и длабински хидрира. По нанесувањето имате чувство на благо затегнување (лифтинг ефект). Начин на…

Continue Reading

Мајките не заслужуваат целулит!

АНТИЦЕЛУЛИТНА КРЕМА Идеален избор за третирање на тврдокорен целулит ! Формула која Гуам ја користи од самиот почеток, формула со докажана ефикасност 30години. Брзо се апсорбира и е одличен антицелулитен…

Continue Reading

Сет за вежбање

ДОСТАПЕН!!! МОДЕРЕН, КОМФОРЕН СЕТ ЗА ВЕЖБАЊЕ 💥ТОП+ХЕЛАНКИ 💥 Специјално изработен сет со Микромеш технологија, која овозможува дишење на кожата преку ткаенината и брзо сушење на самиот материјал. Топ со микрокапсулирани…

Continue Reading

Новата Guam Stretch Mark Bioactivity

Ги заборавам СТРИИТЕ засекогаш! 👑🔥🧡 Со НОВАТА Guam Stretch Mark Bioactivity- крем со екстракт од скапоцените реиши печурки богати со тритерпен, бета-глукан и фунги протеин, како и природни активни состојки…

Continue Reading

ЕКСТРЕМЕНИ🔥 РЕДУКТОРИ

ЕКСТРЕМЕНИ🔥 РЕДУКТОРИ 🔥НА МАСНИ НАСЛАГИ И НА ТВРДОКОРЕН ЦЕЛУЛИТ❗❗❗ КРАЛОТ 👑 ТУРМАЛИН И НЕГОВАТА КРАЛИЦА ФАНГО КРЕМА ТУРМАЛИН 👑 ❗ 🧡Огромна благодарност до наша клиентка која ни ги испрати овие…

Continue Reading
  • 1
  • 2